ОАСА-12020 и ИАСА-12020 – Историја модерне архитектуре и урбанизма: Враћање записника и додела каталога

Обавештење

Студијска целина:
Историја модерне

Предмет:
ОАСА-12020 – Историја модерне архитектуре и урбанизма
ИАСА-12020 – Историја модерне архитектуре и урбанизма

Студенти ОАСА, према процесу RIBA акредитације, треба да формирају елаборат за предмет историја модерне архитектуре и урбанизма, који садржи:

• одштампан курикулум предмета,
  • први и други колоквијум,
  • семестрални рад, односно писмени испит-тест.

Студенти треба да донесу своје елаборате и да их покажу на увид: у четвртак, 17. септембра 2015, у амфитеатру АФ, 12.00-13.00 часова. Студентима који буду имали комплетиран елаборат, биће враћени оверени формулари записника о положеном испиту (и писмени испит-тест онима који су полагали у септембарским и октобарским роковима). Формулар са уписаним поенима и оценом студенти треба да приложе у свој елаборат.

Информације о додели каталога:

Студентима прве године основних академских студија, који су учествовали на изложби Рефлексије: архитектура Милана Злоковића, 50 година касније, биће додељен по један примерак каталога, брошуре објављенe поводом свечаности обележавања 50 година од смрти професора архитекта Милана Злоковића. Термин и место поделе каталога: четвртак, 17. септембар 2015, амфитеатар АФ, 12.00-13.00 часова.

Из Кабинета