Курс 1.4. – Историја модерне архитектуре и урбанизма: Преузимање колоквијума и записника

Модул 1 – Увод у архитектуру

Обавештење

Предмет:

Курс 1.4. – Историја модерне архитектуре и урбанизма

Обавештење студентима прве године ОАСА који су положили испит из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма у испитним роковима школске 2013/2014. године.

У циљу комплетирања елабората за RIBA акредитацију, биће организовано преузимање Првог колоквијума и Записника о полагању испита из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма, у четвртак, 18.09.2014, од 10 до 13 часова, у амфитеатру АФ, према следећем распореду (по почетном слову презимена):

• од А до Ј: 10.00-11.00 часова
  • од К до П: 11.00-12.00 часова
  • од Р до Ш: 12.00-13.00 часова

Студенти треба да, у свом термину, донесу на увид формиран елаборат из предмета, који треба да садржи:

• одштампан курикулум предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма,
  • одштампан други колоквијум из предмета,
  • одштампан испитни рад и дигиталну верзију на CD-у (уколико је студент положио у првом јунском року 2013/14).

Важно: истог дана, у кабинету 234, од 13.15 до 14.00 часова, студенти који су положили испит из предмета Архитектура данас, могу да донесу комплетиран елаборат на увид, и да преузму записнике о полагању испита, уколико то до сада нису учинили.

Из кабинета