• Конкурс: Израда идејног решења зграде Радио-телевизија Војводине

By Архитектонски факултет_Уредник on 17/06/2014
    Радиодифузна установа Војводине Радио-телевизија Војводине расписала је отворени, јавни, анонимни, једностепени конкурс за идејно урбанистичко-архитектонско решење комплекса Радио-телевизије Војводине у Новом Саду. Циљ конкурса је да се добије што квалитетније урбанистичко - архитектонско решењe које ће омогућити оптималну искоришћеност расположивог простора, ефикасност и функционалност, како би се обезбедиле све претпоставке за квалитетан процес производње, обраде и емитовања програма Радија и Телевизије, у складу са стандардима и нормама за ову врсту делатности.
  • Курс 1.1. – О архитектури: Преузимање записника

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Преузимање Записника о полагању испита из предмета О архитектури је у петак, 20. јуна 2014, од 12-13 часова, у кабинету 251.
  • Курс 11.2. – Урбане функције: Други колоквијум

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Други колоквијум (семинарски рад) из предмета УРБАНЕ ФУНКЦИЈЕ -ИНФРАСТРУКТУРА, на другој години Основних академских студија, предаје се заједно са испитом, 27.06.2014. у кабинету 241, у 14 часова. Колоквијум и испит се предају у штампаној верзији и на CD-у.
  • Курс 17.1. – Саобраћај у граду и Курс М5У.4. – Истраживање локације: Консултације

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Консултације из изборног предмета Саобраћај у граду на трећој години Основних академских студија (6. семестар) и семинара Истраживање локације на првој години Мастер академских студија (2. семестар) одржаће се 19. јуна и 23. јуна 2014, у кабинету 241, од 14 до 16 часова.
  • Курс 12.3. – Инсталације у архитектури: Поени и увид у радове

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Поени добијени током наставе објављени су на табли наспрам кабинета 304. Увид у радове је у четвртак, 19. јуна 2014. године, у кабинету 304, од 10 до 11 сати.
  • Курс 1.2. – Архитектура данас: Резултати испита, преузимање и комплетирање записника

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Резултати испита у првом јунском року су објављени испред кабинета 234. Студенти који су положили испит из предмета Архитектура данас у овом року, могу да преузму записник о полагању испита у уторак, 17. јуна 2014, од 12 до 14 часова, или у петак, 20. јуна 2014, од 16 до 18 часова, у време консултација за израду семестралног рада из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма. Студенти који су положили испит из предмета Архитектура данас, а до сада нису комплетирали елаборат, могу да, у циљу верификације добијене оцене у студентској служби, донесу на увид прилоге који су недостајали, у истом термину. Студенти који још увек нису преузели записнике о полагању испита у јануарско-фебруарском или априлском испитном року, могу да их, због верификације добијене оцене у студентској служби, преузму у истом термину.
  • Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента: Резултати колоквијума, увид у радове и испит

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Резултати после прегледаног 3. колоквијума истакнути су на табли прекопута кабинета 304, и на Арх.Порталу. Студенти који су преко колоквијума остварили потребан број поена за позитивну оцену, положили су испит у испитном року ЈУН 1. Студенти који нису након полагања теста скупили довољан број поена за позитивну оцену, могу да полажу само 3. колоквијум - тест у испитном року ЈУН 1 у термину испита. Студенти који нису полагали тест, а имају услов, могу да полажу само 3. колоквијум - тест у испитном року ЈУН 1, у термину испита. У испитном року ЈУН 2 и свим наредним роковима могуће је полагати само комплетан испит. Изласком на испит губи се право на сабирање поена са колоквијума, и урачунавају се само поени са наставе (услов за излазак на испит је минимум 8 поена). Mаксималан број поена на испиту је 75. Увид у радове са 2. и 3. колоквијума одржаће се у четвртак 19. јуна у 10,00 у кабинету 304. Бонус поени су додати студентима којима недостаје: - за позитивну оцену до 2 поена +2 - за вишу оцену до 1 поен +1
  • Курс 12.2. – Архитектонска физика: Консултације и накнадна израда контролних тестова

By Архитектонски факултет on 17/06/2014
    Консултације у вези са израдом семинарског рада из предмета Архитектонска физика одржаће се у следећим терминима у кабинету 350а: у понедељак, 23. јуна 2014. године у 12 часова, и у четвртак, 26. јуна 2014. године у 15 часова. Накнадна израда контролних тестова за студенте који из оправданих разлога (уз одговарајуће оправдање) нису били у могућности да тестове полажу у предвиђеном року, биће реализована у недељу, 29. јуна 2014. године у 9.30 часова у сали 235. Студенти треба да донесу оправдања у кабинет 350а у горе наведеним терминима консултација.