Отварање изложбе студентских радова у оквиру пилот пројекта Ресава – Млава

Izlozba-Resava-Mlava_thumb_o

Изложба

У понедељак, 14.10.2013. године, у сали 254 је отворена изложба студентских радова рађених у оквиру сарадње Архитектонског факултета у Београду, Министарства културе и информисања Републике Србије и општина Деспотовац и Жагубица уз подршку Савета Европе, везано за активности Пилот пројекта локалног развоја Ресава – Млава, а у оквиру предмета Градитељско наслеђе – истраживање и валоризација, III година Основних академских студија и I година Мастер академских студија – Интегрални урбанизам (проф. др Мирјана Ротер Благојевић), Урбана обнова (проф. др Ева Ваништа Лазаревић) и Методологија урбаног дизајна (проф. др Александра Ђукић), I година Мастер академских студија – Интегрални урбанизам.

Отварању изложбе и презентацији студентских радова су присуствовали Продекан за сарадњу са иностранством Архитектонског факултета проф. мр Бранко Павић, Продекан за финансије доц. мр Будимир Судимац, Помоћник Министра културе за међународну сарадњу Славица Трфуновић, координатор Пилот пројекта Ресава – Млава за Србију Маја Мишковић, студенти економије са University of St Etienne – ISEAG – Master “Conseil en développement territorial” са професорком Anne Pissot – вођом пројекта испред Савета Европе, као и руководиоци пројекта са Архитектонског факултета проф. др Ева Ваништа Лазаревић и проф. др Мирјана Ротер Благојевић.

logo-Resava-mlava_o

Галерија фотографија