MUA-11050-01-STRATEGIJA-DIZAJNA_o

Jordan Air 4 Trainers – by NIKE&Sony
Извор: http://www.designboom.com/

МУА-11050-01: ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ 2 – ПРОФЕСИОНАЛНИ КОНТЕКСТ:
СТРАТЕГИЈА ДИЗАЈНА

Наставник:
мр Иван Куцина, доцент

У оквиру предмета студенти стичу сазнање о друштвеним, политичким, економским, еколошким, и урбаним процесима који доводе до прогресивног развоја дизајна. Теоријски приказ разноврсних стратегија дизајна и дизајнерских пракси пружа студентима вишеструку перспективу сагледавања процеса пројектовања.

КУРИКУЛУМ: СТРАТЕГИЈА ДИЗАЈНА

MUA-11050-02-FOTOGRAFIJA-I-ARHITEKTURA_o

Todd Hido, photographer, artist

МУА-11050-02: ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ 2 – ПРОФЕСИОНАЛНИ КОНТЕКСТ:
ФОТОГРАФИЈА И АРХИТЕКТУРА

Наставник:
мр Милорад Младеновић, ванредни професор

Циљ предмета је да се у оквиру интердисциплинарних мастер УА студија оствари могућност избора предмета у коме се истражују могућности употребе фотографског медија у оквиру реализације архитектонског концепта, пројекта и архитектонске реализације. Циљ предмета је да студенти изуче могућност интеграције фотографског и архитектонског медија не само на нивоу фотографске презентације архитектуре већ и кроз употребу фотографије као медија који може да битно утиче на саму структуру и реализацију архитектонског простора.

КУРИКУЛУМ: ФОТОГРАФИЈА И АРХИТЕКТУРА

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture