AT_Logo_Blk_Retina

Награде Architecture Today Awards покренуте су 2022. године као одраз растуће свести о важности retrofit-а, флексибилности и прилагодљивости, као и дугорочних перформанси архитектонских објеката.
Циљ програма је прослављање зграда које су издржале тест времена и учење од њих.
Прошлогодишњи победници укључују водећа имена у индустрији, укључујући AHMM, Bennetts Associates и Penoyre & Prasad.

Ове године је у сарадњи са VMZinc-ом уведена награда за најбољи студентски пројекат који се бави изазовом адаптације постојеће зграде и/или експлицитно бави питањима прилагодљивости, флексибилности и перформанси зграде током времена.
Студенти који уђу у ужи избор биће позвани да се представе високом жирију на дану критике уживо 20. септембра у 15Hatfields-у у Ватерлоу. Ово ће бити одлична прилика да покажу свој пројекат и презентују вештине лидерима у индустрији и да се повежу са широким спектром архитеката и професионалаца.

Победнички пројекат ће бити објављен на додели награда 23. новембра 2023. заједно са победницима у другим категоријама и биће објављен у издању специјалних награда Architecture Today и на нашим каналима дигиталних и друштвених медија.

Рок за пријаве је 16. јун. Улаз за студентску награду је бесплатан.