Презентација ДААД-а, 3.11.2022. у 17:00 сати у просторији Продукције Алумни Филолошког Факултета (ПАФФ) на Филолошком факултету у Београду, Студентски трг 3.

Daad

ДААД, немачка служба за академску размену, чији је оснивач Влада Савезне Републике Немачке, једна је од највећих светских организација којима је примарни циљ стипендирање и саветовање студената, докторанада и научника.

ДААД нуди више од 250 различитих програма стипендирања од летњих курсева немачког језика, студијских стипендија, краткорочних и дугорочних истраживачких стипендија до студијских боравака универзитетских професора у трајању од неколико година.
Конкретно ове године у понуди имамо мастер стипендије, као и докторске стипендије.

Програми стипендирања ДААД-а доступни су у свим државама света и за све студијске дисциплине. Више информација на:

Представљање свих стипендија ДААД-а за студенте, докторанде и постдокторанде одржаће се у четвртак. 3.11.2022. у 17:00 сати у просторији Продукције Алумни Филолошког Факултета (ПАФФ) на Филолошком факултету у Београду, Студентски трг 3. Излагање ће бити на српском и енглеском језику и трајаће приближно 60 минута. Након тога постоји могућност постављања индивидуалних питања.
Презентацију ће водити ДААД лекторка, Ивана Башић.