Изложба студентских радова / међународни студентски конкурс “BEIRUT PORT COMPETITION”

jm1

27.маја 2022. године студенти II године Мастер Академских студија Архитектуре – усмерење урбанизам, заједно са менторима и сарадницима: ванредни професор др Бисерка Митровић, асистент др Јелена Марић и истраживач сарадник Мирјана Бараћ, представили су своје радове кроз усмено излагање које је праћено изложбом студентских радова у оквиру XIV НАУЧНО – СТРУЧНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ СА МЕЂУНАРОДНИМ УЧЕШЋЕМ “ПАМЕТНИ ГРАДОВИ И ИНТЕГРАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА ЧЕТВРТЕ ИНДУСТРИЈСКЕ РЕВОЛУЦИЈЕ 4.0″. Конференцију су организовали: Удружење инжењера Београда, Инжењерска Академија Србије и Савез инжењера и техничара Србије. Представљени радови део су предмета: Одрживи територијални развој, руководиоца др Бисерке Митровић, школске године 2021-22, са посебном темом: МЕЂУНАРОДНИ СТУДЕНТСКИ КОНКУРС “BEIRUT PORT COMPETITION”

____________________________________________

XIV НАУЧНО – СТРУЧНА КОНФЕРЕНЦИЈА СА МЕЂУНАРОДНИМ УЧЕШЋЕМ “ПАМЕТНИ ГРАДОВИ И ИНТЕГРАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА ЧЕТВРТЕ ИНДУСТРИЈСКЕ РЕВОЛУЦИЈЕ 4.0″ Четврта тематска област: МЛАДИ ИСТРАЖИВАЧИ

Изложба студентских радова II година Мастер Академске студије Архитектуре – усмерење урбанизам, Архитектонски факултет Универзитета у Београду,

Предмет: Одрживи територијални развој; ментори и сарадници: ванредни професор др Бисерка Митровић, асистент др Јелена Марић и истраживач сарадник Мирјана Бараћ

Тема: Међународни студентски конкурс “BEIRUT PORT COMPETITION”, у организацији: INSPIRELI AWARDS, Department of Architecture CVUT, Праг и град Бејрут.

jm 2

jm3