Image (7)

На основу препорука Сената Универзитета у Београду настава на Факултету обавља се у хибридној форми, а у складу са потребама извођења студијских програма и природом наставе.

У том смислу, Архитектонски факултет, наставу у наредној  школској 2021/2022. години, обавља ће на следећи начин:

1. Теоријска настава на обавезним предметима реализује се у школи уз могућност on-line преноса.

На првој години, студенти ИАСА програма и 40 студената ОАСА програма долазе на предавања прве недеље, од броја индекса 41 до 150 долазе друге недеље, а од број индекса 151 до 250 долазе треће недеље.

На другој години, студенти ИАСА програма 40 студената ОАСА програма долазе на предавања прве недеље, од броја индекса 41 до 150 долазе друге недеље, а од број индекса 151 до 250 долазе треће недеље.

На осталим годинама, наставници самостално одређују која ће група студената слушати предавања уживо а која ће их пратити on-line.

1. Теоријска и практична настава на изборним предметима реализује се или у школи или   on-line (видети распоред), а према списку који су руководиоци студијских програма доставили предметним наставницима.
  2. Сва настава на студио пројекту реализује се у школи према распореду.
  3. Све ваннаставне активности (радионице, семинари, гостујућа предавања) биће реализоване у свечаној сали 200.

Продекан за наставу

проф. Небојша Фотирић