PRIJEMNI2021 Baner informator

Након првог дана уписа, на Архитектонски факултет се уписало:

• 65 студената на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије, (3 кандидата са афирмативних листа),
  • 16 кандидата на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије, (1 кандидат са афирмативних листа)

Преостало је да се упише на буџет:

• 98 студената на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије
  • 25 студента на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије

Након другог дана уписа, на Архитектонски факултет се уписало:

• 138 студената на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
  • 21 кандидат на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,

Преостало је да се упише:

• 25 кандидата на ОАС , статус студента финансираног из буџета Републике Србије и
  • 20 кандидата на ИАС , статус студента финансираног из буџета Републике Србије

Позивају се кандидати са бројем пријаве 371 и 77 да дођу 14.07.2021. године у 10 сати на прозивку.

Након трећег дана уписа, на Архитектонски факултет се уписало:

• 16студента на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
  • 41 студент на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
  • 34 студента на ОАС, статус самофинансирајући студенти и
  • 3 студента на ИАС, статус самофинансирајући студенти

Буџетска места су сва попуњена.

Преостало је да се упише 61 кандидат на ОАС/ИАС, статус самофинансирајући студенти.

Након четвртог дана уписа, на Архитектонски факултет се уписало:

• 163 студента на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
  • 41 студент на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
  • 77 студената на ОАС, статус самофинансирајући студенти и
  • 12 студената на ИАС, статус самофинансирајући студенти

Преостало је да се упише 9 кандидатa на ИАС, статус самофинансирајући студенти.

Петог дана уписа је уписано 9 кандидата на ИАС, статус самофинансирајући студент, чиме је попуњена квота од 302 студента који се могу уписати на Архитектонски факултет. Неће бити другог уписног рока осим за држављане Републике Србије који су у школској 2020/2021. години средњу школу завршили у иностранству, као и страну средњу школу у Републици Србији или поседују диплому ИБ матуре, а који могу остварити право уписа у оквиру буџетске квоте утврђене Одлуком Владе за ту категорију кандидата у другом уписном року. Конкурс за два места за те кандидате ће бити благовремено објављен.