• Kонкурс за израду логоа Kултурног центра Kикинда

By Архитектонски факултет_Уредник on 17/02/2021
    Kултурни центар Kикинда, као установа културе, основан је под именом Дом омладине и пионира “Младост” 1985. године, а 2009. године мења име у Kултурни центар Kикинда. Лого који се користио до 2009. године био је лого Дома омладине Кикинда, а од промене назива користи се лого који у себи садржи назив установе на српском језику и ћириличном и латиничном писму и мађарском језику и писму.
  • Летња школа Архус универзитета – AU Summer University

By Архитектонски факултет_Уредник on 17/02/2021
    Летњи универзитет АУ одржава се сваке године у јулу и августу. Програм се састоји од широког спектра курсева на основним и мастер студијама, који се у потпуности изводи на енглеском језику. АУ Летњи универзитет уписује локалне данске студенте, међународне редовне студенте, студенте на размени и студенте који плаћају школарину. Како се сва настава заснива на истраживању, курсеви имају снажну академску основу.
  • Позив за радове: sITA – студије Историје и Теорије Архитектуре

By Архитектонски факултет_Уредник on 17/02/2021
    Часопис sITA – студије Историје и Теорије Архитектуре излази једном годишње у штампаном и електронском облику а издаје га Департман за историју и теорију архитектуре и очувања наслеђа “Sanda Voiculescu” Универзитета за архитектуру и урбанизам “Ion Mincu” u Bukureštu.