KОНКУРС ПРИВРЕДНЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ ЗА ГОДИШЊУ НАГРАДУ ЗА ДОКТОРСКЕ ДИСЕРТАЦИЈЕ

LOGO-pkb_o

Привредна комора Србије објавила је конкурс за Годишњу награду за најбоље докторске дисертације студената факултета у школској 2018/2019. години. Конкурсом су обухваћени радови одбрањени од 1. октобра 2018. до 30. септембра 2019. године са темама из области привреде. Додељује се до 10 награда за докторске дисертације у виду диплома и новчаних награда.

Предлоге за награде подноси факултет на коме је одбрањен рад, док иницијативу за подношење предлога према факултету могу покренути институти, привредни субјекти, друге организације и појединци. Пријаве на конкурс треба доставити најкасније до 15. септембра 2020. године ПКС – Привредној комори Београда.

Одлуке о додели награда доноси жири. Начини подношења пријава и садржај одређени су Одлуком о додели награда која се, као и све потребне информације, може добити у ПКС – ПК Београда, Кнеза Милоша 12, на мејл naucni.radovi@pks.rs или 064 876 01 21 и 066 875 10 23

ОДЛУКА

ФОРМУЛАР