ОАСА-35030 и ИАСА-35030 – Градитељско наслеђе у Србији: Фебруарски испитни рок – Распоред полагања испита

Обавештење

Студијска целина:
Градитељско наслеђе

Предмети:
ОАСА-35030 Градитељско наслеђе у Србији
ИАСА-35030 Градитељско наслеђе у Србији

Обавештавају се студенти да ће усмени испит из предмета Градитељско наслеђе у Србији бити одржан у две групе, у петак, 17. марта 2017. године у 11 сати у сали 200 и у суботу, 18. марта 2017. године у 11 сати у сали 254.

Студенти Основних академских студија од слова „А“ закључно са словом „Н“ презимена полажу усмени испит у петак, а студенти Основних академских студија почев од слова „О“ до слова „Ш“ презимена, као и сви студенти Интегрисаних академских студија полажу испит у суботу, у наведеним терминима и салама.

Сви студенти који полажу испит, према распореду полагања, морају да буду присутни у 11 сати испред сале 200, односно сале 254, где ће се обавити уписивање присутних студената. Студенти који нису присутни, неће моћи да полажу испит у овом испитном року.

Обавезно понети прибор за писање и 1 лист А4 формата.

Из кабинета