• Mies van der Rohe Award 2015: Изабрано 5 финалиста

By Архитектонски факултет on 02/03/2015
    Снажни геометријски облици и разноврсност типологија и материјала чине врло узбудљивом овогодишњу листу финалиста за престижну награду Mies van der Rohe Award. Награда која се додељује сваке друге године, организована од стране Европске комисије и Fundació Mies van der Rohe из Шпаније, постоји већ 26 година, а листа од 5 пројеката који се такмиче за част награде је управо објављена...
  • Курс 7.1. – Историја архитектуре и насељавања 1: предаја записника о полагању испита

By Архитектонски факултет on 02/03/2015
    Обавештавају се студенти II године Основних академских студија да ће се предаја записника о полагању испита из предмета Историја архитектуре и насељавања 1, за студенте који су испит положили у јануарском испитном року, обавити у среду 04. марта 2015. године, у 16 сати у кабинету 232. Потребно је донети записник у два примерка са попуњеним подацима (име и презиме студента, број индекса) и курикулум предмета у једном примерку.