Модул 7 – Историја архитектуре и уметности

Обавештење

Предмет:
Курс 7.3. Историја уметности 1

Обавештавају се студенти друге године основних студија да ће се ДРУГИ КОЛОКВИЈУМ из предмета Историја уметности 1 одржати у уторак 23.12.2014. у 16:00h у амфитеатру. Полагање колоквијума одржаће се у четири групе:

• ПРВА ГРУПА – 16:00h: студенти од слова А до З-а (последњи студент који полаже у првој групи је Зарић П. Јелена)
  • ДРУГА ГРУПА – 16:15h: студенти од слова З-о до М-илиј (последњи студент који полаже у другој групи је Милијановић Н. Тамара)
  • ТРЕЋА ГРУПА – 16:30h: студенти од слова М-илик до Р-ајовић А. (последњи студент који полаже у трећој групи је Рајовић В. Анђела)
  • ЧЕТВРТА ГРУПА – 16:45h: студенти од слова Р-ајовић Н. до Ш (последњи студент који полаже у четвртој групи је Шуић Л. Иван)

Списак студената подељених по групама истакнут је на вратима кабинета 231.