Коначне ранг листе за дом, за студенте виших година студија – школска 2014/15. година на адреси: http://sc.rs/sc/stariji_liste/starijiIndex.php

Расподела домских места одржаће се у петак, 28.11.2014. године:
– за мушкарце: од 12.00 до 14.00 часова, у сали 235;
– за девојке: у 14.00 часова, у сали 254.
ОБАВЕЗНО ПОНЕТИ ИНДЕКС!

Пријавно-бодовне листе по школском и материјалном услову студената првог, другог и трећег степена академских студија који су конкурисали за дом у школској 2014/15. години:
2014/15 ОАСА листа – девојке + 2014/15 ОАСА листа – мушкарци + 2014/15 МАСА листа – девојке + 2014/15 МАСА листа – мушкарци

Студенти Основних академских студија Архитектура (ОАСА) могу преузети Образац 1А за наставак студентске стипендије/кредита у Студентској служби.

Усаглашавања и еквиваленције студијских програма

Све информације о усаглашавању и реализацији студијских програма и еквивалентности положених испита по различитим студијским програмима можете наћи овде:
Универзитет у Београду – Архитектонски факултет > О факултету > Документи > Одлуке

Студентски систематски преглед

Обавештење за студенте 1. и 3. године ОАС – обављање превентивног прегледа у Студентској поликлиници:
Обавештење о студентском прегледу за студенте 1 и 3 године ОАС
Распоред студената за обављање превентивног прегледа у Студентској поликлиници

Школарина

Одлука о висини школарине за школску 2014/15

Подсећамо студенте који плаћају школарину да уплату приспеле рате могу да изврше на основу приложеног примера уплатнице. Доказ о уплати доставити студентској служби најкасније недељу дана након утврђеног термина.