Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента: обавештење о терминском плану

Модул 22 – Архитектонске конструкције и организација грађења

Обавештење

Предмет:
Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента

Обавештавају се студенти III године Основних академских студија да ће се настава на предмету Организација грађења и основе менаџмента одвијати према унапред утврђеном распореду предавања, вежби и колоквијума, који је објављен на курикулуму предмета.

Изузетно, у складу са молбом Студента продекана, у понедељак 27. априла 2015. биће омогућено студентима који путују на екскурзију, искључиво према списку приложеном уз молбу, да унапред одвежбају 9. вежбу, у једном термину, у 12.30h у Амфитеатру АФ.
Сви остали студенти ће ту вежбу радити у редовно предвиђеним терминима 04. маја 2015.
Предавања на предмету ће се одвијати по редовно утврђеном терминском плану, без измена.

Из кабинета