Курс М6АТ.2. – Семинар – (Пр)Оцена еколошких карактеристика зграда: Потписивање записника и оцене

Модул М6 – Пројекат 2 – усмерење (А, У, АТ)

Обавештење

Предмет:

Курс М6АТ.2. – Семинар – (Пр)Оцена еколошких карактеристика зграда

Обавештавају се студенти 2. године Мастер академских студија Архитектура да се списак студената са закључним оценама из семинара (Пр)Оцена еколошких карактеристика зграда налази на Арх.Порталу.

Због усаглашавања са званичним курикулумом, део поена са семинарског рада пребачен је у рубрику за 2. колоквијум.
Моле се студенти да попуне записник о полагању испита (2 примерка, преузети са сајта АФ) према рубрикама и својим поенима из табеле.

Потписивање записника обавиће се у среду, 19.03.2014. године у 13.30 часова, кабинет 350а. Обавезно припремити комплетан портфолио према упутству, а радове који су у кабинету преузимаће се приликом потписивања записника.