OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE II GODINE MAS UN. ARHITEKTURA 2015/16 (01.10.2015)
Spisak studenata za MUAD-23061 Studio M03AD – Projekat

broj šifra Master akademske studije Unutrašnja arhitektura 2015/16
STUDIO M03 AD
24 MUAD-23061

STUDIO M03 AD – PROJEKAT /MUAD-IGM9.1/

Student savladava tehnike projektovanja u kompleksnoj problematici prenamene prostora industrijskog objekta u stambeni prostor. Specifičnost projektantskog postupka, od uočavanje problema različite volumetrije, preko prilagođavanja novoj nameni, do kreiranja novog stambenog prostora u duhu vremena, omogućava studentu dalji razvoj u projektovanju enterijera.

Lista izbornih predmeta:

201516_MUAD-23061-01-STUDIO-M03-PROJEKAT_opt

Autor: | Izvor fotografije:

MUAD-23061-01: STUDIO M03 AD – PROJEKAT:
STUDIO M03 AD – PROJEKAT – 01

Nastavnik:
arh. Dejan Miljković, redovni profesor

Kuća / Atelje

KURIKULUM: STUDIO M03 AD – PROJEKAT – 01

sakamoto_w12_opt

Creo Hall, Hodnik – Akira Sakamoto Architect & Associates| © Foto: Yoshiharu Matsumura

MUAD-23061-02: STUDIO M03 AD – PROJEKAT: