Пријемни испит 2022: 03. Динамика уписа на Архитектонски факултет

prijemni baner ljub

03. ДИНАМИКА УПИСА НА АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ

НАПОМЕНА:

Архитектонски факултет у Београду задржава право да измени термине уписа.

Све евентуалне промене ће благовремено бити објављене на огласној табли и веб интернет страници факултета.

• Упис у прву годину Основних и Интегрисаних академских студија архитектуре ће бити спроведен у периоду од 11. јула до 14. јула 2022. године.
  • Упис ће се вршити прозивањем Кандидата, прво за студенте у буџетском статусу, а након попуњавања квоте на оба студијска програма и за студенте у статусу самофинансирајућих студената.
  • Динамика уписа по данима ће бити прецизно дефинисана и објављена након истицања Коначне ранг листе.
  • Кандидати који се буду уписивали у прву годину студија у статусу самофинансирајућег студента, морају имати уплаћену прву рату школарине ПРЕ ДОЛАСКА на факултет. Сви подаци везани за плаћање рата школарине ће бити благовремено објављени на интернет страници факултета.
  • Кандидати који су стекли право на упис, а не упишу се у терминима од 11 до 14. јула, губе то право и Факултет ће у петак, 15. јула 2022. године, у 10 сати, на њихово место уписати, путем прозивања, кандидате према редоследу на коначној ранг листи, а до попуњавања квоте за упис на оба студијска програма.

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture