2019_ICA-Belgrade-1170x780

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet poziva zainteresovane mlade za volontiranje na ICA 2019 Beograd – 21. međunarodnom kongresu za estetiku.

Mladi ponovo imaju priliku da sarađuju na jednoj od aktivnosti u organizaciji Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta, Društva za estetiku arhitekture i vizuelnih umetnosti Srbije (DEAVUS) i Međunarodne asocijacije za estetiku (IAA). Ovoga puta u pitanju je kongres sa temom ,,Mogući svetovi savremene estetike: estetika između istorije, geografije i medija’’, koji se održava u Beogradu, od 22. do 26. jula 2019. godine.

Zainteresovani volonteri/ke će učestvovati u pripremi i/ili realizaciji događaja, u saradnji sa timom sa Arhitektonskog fakulteta. Aktivnosti u kojima volonteri/ke mogu učestvovati su sledeće:

• izrada i nabavka materijala za događaj,
  • komunikacija sa učesnicima događaja,
  • promocija događaja,
  • organizacija konferencije,
  • logistička priprema događaja i podrška tokom trajanja istog.

Pozivamo mlade koji:

• su spremni da odvoje određeni deo svog slobodnog vremena u periodu od 15. do 30. jula 2019. za pripremu i realizaciju kongresa;
  • su studenti osnovnih, master i doktorskih studija;
  • su motivisani da aktivno učestvuju u organizaciji događaja;
  • imaju inicijativu i spremni su da podele svoje ideje;
  • kreativni su, komunikativni, vedri i nasmejani;
  • se koriste engleskim jezikom.
  • Za uzvrat ICA kongres obezbeđuje:
  • dodatna 2 ESPB kredita, za učestvovanje u vannastavnim aktivnostima, za angažman u trajanju od maksimum 2 nedelje,
  • potvrdu o volontiranju na kongresu koju izdaju Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
  • mogućnost za upoznavanje i ostvarivanje kontakta sa vodećim svetskim stručnjacima na polju estetike,
  • besplatno prisustvovanje predavanjima koja vas interesuju,
  • hranu i piće tokom kongresa,
  • priliku za razvijanje različitih kompetencija (organizacijske, komunikacijske veštine, kreativnost, sposobnost rada u timu i dr.),
  • mogućnost za prisustvovanje gala večeri u restoranu Top of the Hub Ušće, 25. jula 2019. godine sa početkom od 20h.

Svi zainteresovani/e se mogu prijaviti za volontiranje do srede, 10.jula 2019. popunjavanjem kratkog formulara koji se nalazi OVDE ili za slučaj da linku ne možete pristupiti slanjem mejla na adresu ica2019volonteri@gmail.com.

Prvi sastanak volontera/ki (u trajanju od najviše 2 sata) planiran je da se održi u periodu od 11. do 13. jula 2019. godine u prostorijama Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskom fakultetu. Na sastanku će pored upoznavanja volontera i raspodele zaduženja biti napravljen i raspored vaših obaveza u navedenom periodu (ne više od 7 dana po 8 sati).

Za dodatne informacije možete se obratiti koordinatorki tima volontera Tamari Radić, na ica2019volonteri@gmail.com ili telefonom na 0637095428.

BROJ MESTA JE OGRANIČEN!