Обавештавамо вас да је у недељу, 21.04.2019. године успешно изведена Симулација Пријемног испита 2019. и да је довољно открила на какав начин ћемо убудуће тестирати склоности и способности за студирање архитектуре. Поводом симулације одазвао се велики број заинтересованих, а полагало је 415 кандидата.

Како ова симулација није била замишљена као такмичење кандидата, списак који објављујемо пружа увид у постигнуте резултате. Кандидати који су урадили пробни Пријемни, сада могу пажљиво да проуче своје добре и лоше одговоре, а тиме побољшају своје шансе за успех на правом Пријемном испиту Архитектонског факултета у јуну. Списак је формиран по броју пријаве.

Очекујемо да ће будући Универзитетски конкурс за упис у школску 2019/20. годину бити објављен до краја овог месеца.

Све информације везане за пријаву и процедуру полагања Пријемног испита 2019. године биће објављиване благовремено на нашем вебсајту. Такође, биће објављен и Информатор 2019. који садржи услове, начин и поступак уписа у прву годину Основних и Интегрисаних академских студијских програма на Архитектонском факултету у Београду за школску 2019/20. годину.

До тада, хвала вам на учешћу у симулацији.

Желимо вам добродошлицу и много успеха на предстојећем Пријемном испиту 2019!

Hashtag: #PrijemniispitAF2019

Решење теста са Симулације Пријемног испита 2019 Списак резултата са Симулације Пријемног испита 2019

Актуелне вести за Пријемни испит 2019.