Изложба дипломских радова студената Архитектонског факултета са Политехнике из Познања и округли сто “Урбанизам данас”

Позивамо Вас на отварање изложбе дипломских радова студената Архитектонског факултета са Политехнике из Познања (Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej) које ће се одржати у понедељак, 26.11.2018. године у Галерији Аула и сали 200 Архитектонског факултета у Београду, са почетком у 14.00 часова. На изложби ће бити приказани завршни радови студената овог факултета из претходних година.

Arhitektonski fakultet sa Politehnike iz Poznanja_logo

АГЕНДА

Понедељак, 26.11.2018.
Отварање изложбе завршних радова студената Архитектонског факултета из Познања
/Галерија Аула и сала 200 Архитектонског факултета/
Уторак, 27.11.2018.
Округли сто “Урбанизам данас”
/Сала 200/

Учесници су чланови Департмана за урбанизам Архитектонског факултета и гости из Пољске:

• dr hab. inż.arch. Sławomir Rosolski, prof. ndzw. PP – director of Institute of Architecture, Urban Planning and Heritage Protection,
  • dr hab. inż.arch. Robert Ast, prof. ndzw.PP, chief of Department of Urban Planning,
  • dr hab. inż.arch. Przemysław Biskupski,
  • dr inż.arch. Krzysztof Borowski,
  • dr inż. arch. Karolina Sobczyńska,
  • dr inż.arch. Rafał Graczyk,
  • mgr inż.arch. Michał Marmur.
18:30 Студио М01У – Радионица: Еколошки урбани дизајн – ван. проф. др Јелена Живковић
19:30 Студио М01АТ – Радионица: SPLISH SPLASH – доцент др Будимир Судимац