Francuska_nedelja_sajam_zaposljavanja_2018_plakat

Onlajn sajam zapošljavanja na adresi http://francuskanedelja.rs/ od četvrtka 15. do četvrtka 22. novembra 2018. godine, 00-24 časova.

Svima koji traže posao preporučujemo da posete Onlajn sajam zapošljavanja na kome će se predstaviti 17 francuskih, srpskih i drugih lokalnih kompanija sa preko 70 otvorenih pozicija! Neke od ovogodišnjih učesnica sajma su: Credit Agricole banka, Ubisoft, Adria media, Hutchinson, Enel PS, Colas Rail, Transcom, Sitel, Nacionalna služba za zapošljavanja i još mnogi drugi. Tražiće se kandidati najrazličitijih profila i interesovanja, za rad u marketingu, bankarstvu, gejming industriji, programiranju, građevinskoj industriji, IT industriji, novinarstvu, energetici itd.

Svi kandidati moći će da šalju radne biografije i četuju sa agentima za zapošljavanje kompanija učesnica. Takođe, ove godine posebnu pažnju posvetićemo i onima koji su u potrazi za stručnom praksom.

Sajam počinje od 15. novembra 2018. godine, u ponoć!