Izložba studentskih radova: Umetnikova knjiga / Artist’s Book na 62. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga, 22-29.10.2017.

2017_Umetnikova-knjiga

Pozivamo Vas da posetite izložbu studentskih radova „Umetnikova knjiga / Artist’s Book“, koja se održava od 22. do 29. oktobra 2017. godine u okviru 3. Festivala stvaralaštva mladih, na 62. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga, u Hali 2 / nivo C Beogradskog sajma.

Izložbu čine radovi studenata nastali na I godini Master akademskih studija Arhitektura, na izbornom predmetu Umetnikova knjiga / Artist’s Book – mentor vanr. prof. dr Mariela Cvetić.

Mentor: dr Mariela Cvetić, van.prof.
Učesnici: Bojana Sićović, Nevena Alavuk, Jovana Ranković, Jelena Damjanović, Milovan Jekić, Fedor Jurić, Milica Marković, Katarina Ječmenica, Jasna Milovanović, Stefana Radovanović, Ljubica Đorđević, Isidora Ilić, Hristina Ćirković, Dušan Zonji, Mina Esov, Filip Prica, Isidora Radenković, Miloš Šćekić, Nikola Bezarević, Jelena Mitrašinović, Kristina Cvetković, Filip Vasiljević, Jovan Stefanović, Pierre-Lou Didelou, Nicolas Parant