ДИЈАГРАМ
Изложба радова студената I године
Галерија ГрАФ, Архитектонски факултет, III спрат
Изложба је отворена до краја септембра 2017. године

Позивамо Вас на изложбу селектованих радова студената прве године Основних и Интегрисаних академских студија – Дијаграм. Овом изложбом је представљен део испитног задатка рађеног на предмету Архитектонска графика, чији је циљ био да се кроз инвентиван и редукован графички израз, у форми дијаграма, прикажу одређене семестралне активности настале у процесу реализације предметних задатака. Изложбена поставка налази се у Галерији ГрАФ на Архитектонском факултету у Београду (III спрат) и трајаће до краја септембра 2017. године.

Организација:
Кабинет за визуелне комуникације 341

Учесници у настави:
мр Душан М. Станисављевић, ван. проф; др Владимир Парежанин, сарадник; Владимир Ковач, сарадник; Данира Совиљ, асистент; Душан Поповић, асистент; Немања Антонијевић, практикант; Тијана Филиповић, фотограф

Повезани текстови:
Изложба: Преко црте – Галерија Граф