Prezentacija studijskih programa na događaju ”Otvorena vrata Arhitektonskog fakulteta 2017.”
AF_Otvorena_vrata_2017_crop

U četvrtak, 18. maja 2017. godine od 10.30 – 12.30 časova, Arhitektonski fakultet je otvorio svoja vrata i tom prilikom ugostio zainteresovane za studije na našem fakultetu. U okviru događaja: Otvorena vrata Arhitektonskog fakulteta 2017, na jednom mestu, omogućili smo budućim studentima da saznaju sve o studijskim programima fakulteta, prijemnom ispitu i procedurama upisa, sticanju kvalifikacija i mogućnostima studentske mobilnosti tokom studija.

Otvorena vrata su osmišljena kao događaj koji kroz prezentacije nastavnog osoblja i predstavnika različitih fakultetskih službi pruža važne informacije o organizaciji fakulteta i toku studija, dok su se naše kolege asistenti potrudili da budu dobri domaćini i vodiči kroz fakultetsko zdanje, omogućivši tako prijavljenim posetiocima priliku da obiđu sve bitne punktove fakulteta – amfiteatar, učionice, studija, biblioteku, galeriju AULA, kao i da uđu u sale u kojima su se održavali godišnji ispiti.

Na taj način, 120 posetilaca ovog događaja je iz prve ruke saznalo kako izgledaju studentski projekti, kakva je atmosfera u toku ispita i videlo sve one detalje koji su do sada bili rezervisani samo za upisane studente.

2017_Otvorena-vrata-AF_22

2017_Otvorena-vrata-AF_14_opt

2017_Otvorena-vrata-AF_19_opt

2017_Otvorena-vrata-AF_32_opt

2017_Otvorena-vrata-AF_33_opt

2017_Otvorena-vrata-AF_28_opt

Šetnja po fakultetu i posete salama u kojima se polažu kolokvijumi tokom događaja ”Otvorena vrata Arhitektonskog fakulteta 2017.”

Na prezentaciji fakulteta, najavljeno je da će Prijemni ispit 2017  za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2017/18 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biti održan: u sredu, 28. juna 2017. godine, u 10 sati, na Arhitektonskom fakultetu. Sve potrebne informacije vezane za prijemni ispit se nalaze u Informatoru 2017.

Prijavljivanje kandidata obaviće se 21, 22. i 23. juna 2017. godine prema rasporedu iz Informatora.

Hashtag: #PrijemniispitAF2017