Пријемни испит 2017. за упис у прву годину студијских програма Архитектонског факултета у Београду

Добродошли!

Обавештавају се заинтересовани за студије архитектуре да ће Пријемни испит 2017 за упис на прву годину студијских програма Основних академских и Интегрисаних академских студија 2017/18 Универзитету у Београду – Архитектонског факултета бити одржан:

у среду, 28. јуна 2017. године, у 10 сати, на Архитектонском факултету.

Све потребне информације везане за пријемни испит се налазе у Информатору 2017.

Информатор 2017 садржи услове, начин и поступак уписа у прву годину Основних и Интегрисаних академских студијских програма на Архитектонском факултету Универзитета у Београду за школску 2017/2018. годину.

Пријављивање кандидата обавиће се 21, 22. и 23. јуна 2017. године према распореду из Информатора.

Пријава кандидата за Пријемни испит 2017 на Архитектонском факултету врши се преко веб формулара и обавезна је! Након завршеног пријављивања, кандидат добија е-маил са бројем пријаве који је неопходан приликом пријема докумената. Уколико имате питања у вези пријављивања преко веб формулара, можете нас контактирати путем е-маила на адресу: prijemniaf@arh.bg.ac.rs.

Важна напомена:
Молимо Вас да веб формулар попуните искључиво на десктоп рачунару, а не на мобилном или таблет уређају због могућих грешака приликом уноса на малим екранима уређаја.

Веб пријављивање је завршено!
Веб формулар за Пријемни испит 2017 више не ради.
(ажурирано 23.06.2017)

ВЕБ ФОРМУЛАР ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 2017

Молимо Вас да пратите овај део вебсајта где се ажурирају све информације везане за овогодишњи пријемни испит.

Свим кандидатима желимо добродошлицу и много успеха!
Комисија за спровођење уписа

Hashtag: #PrijemniispitAF2017

Актуелно

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture