Гласајте за нашу студенткињу: Јелена Крстић у финалу конкурса за Награду Инспирели 2016. (INSPIRELI Awards 2016)

2016_Inspireli_Jelena-Krstic

Кликните на слику да погледате профил Јелене Крстић на друштвеној мрежи Inspireli

Гласајте за највише 3 финалне фотографије сваке недеље до 20. децембра 2016, и помозите нашој студенткињи Јелени Крстић на избору победника конкурса за НАГРАДУ INSPIRELI.

Јелена Крстић је један од 50 финалиста конкурса – њен пројекат, урађен у оквиру предмета Мастер завршни рад – Екстраполација, ментора доц. др Будимира Судимца, један је од 50 одабраних од преко хиљаду пријављених радова из 99 земаља света. Тиме је она достигла финалну рунду такмичења НАГРАДЕ INSPIRELI. 5 финалиста је изабрано од стране јавности (архитекта мора бити у стању да промовише свој рад клијентима), 35 финалиста је изабрано од стране стручњака (архитеката и дизајнера који се највише у то разумеју), а 10 финалиста је изабрано од стране председника жирија (професора са Универзитета Харвард као гаранција квалитета).

Победници јавног гласања биће објављени на званичној страници конкурса 21. децембра 2016. Сви победници ће бити објављени на овој страници 21. децембра.

Повезан текст:
Конкурс: Награде Инспирели (INSPIRELI Awards)

INSPIRELI, друштвена мрежа за младе архитекте, је у мају 2016. године објавила конкурс за најбољег младог архитекту у свету за 2016. годину. Награде INSPIRELI су подржане од стране Интернационалне уније архитеката (UIA), Андреја Киске (Andrej Kiska), председника Словачке, др Катерине Валахове (Katerina Valachová), министра за образовање Чешке Републике, Департмана за омладину и спорт, као и Словачке асоцијације архитеката.

На престижну гала церемонију доделе Награда INSPIRELI биће позвани финалисти, чланови жирија и званични гости. Поред осталих награда победник ће добити јединствени пехар „Крила будућности“ (Wings to the Future)  светски познатог архитекте Борека Шипека (Borek Šípek). Церемонија доделе Награда Inspireli ће се одржати у фебруару 2017. године у Прагу, у Чешкој Републици.

2016_Inspirelli_Jelena-Krstic_01

2016_Inspirelli_Jelena-Krstic_02

2016_Inspirelli_Jelena-Krstic_03

Улогујте се на Inspireli мрежу и на страници https://www.inspireli.com/en/awards/photogallery гласајте за пројекте

Једноставна регистрација:
1. Региструјте се на вебсајту INSPIRELI као студент, архитекта или дизајнер
2. Уколико сте већ регистровани само се улогујте
3. Гласајте за max 3 фотографије сваке недеље до 20. децембра 2016.

Награде:
I награда: титула 1st PLACE INSPIRELI AWARDS 2016 + јединствени пехар „Wings to the Future“, дизајн Bořek Šípek + графички софтвер за архитекте ArchiCAD 19 CZ + Apple iPad
II награда: титула 2nd PLACE INSPIRELI AWARDS 2016 + графички софтвер за архитекте ArchiCAD 19 CZ + Apple iPad
III награда: титула 3rd PLACE INSPIRELI AWARDS 2016 + графички софтвер за архитекте ArchiCAD 19 CZ
Награда на основу гласова чланова: Apple iPad
Награда на основу гласова јавности: титула PUBLIC’S WINNER INSPIRELI AWARDS 2016 + Apple iPad

Важни датуми:
Завршетак финалног гласања: 20. децембар 2016.
Објава резултата конкурса: 21. децембар 2016.
Додела награда: фебруар 2017.

Све информације о конкурсу можете погледати на званичној страници конкурса:
INSPIRELI AWARDS 2016

2016_Inspireli-Awards