Poziv za učešće u međunarodnoj letnjoj školi: „Summer School in Archaeology and Social Sciences 2023“

2 (1)

Arheološki institut vas sa zadovoljstvom poziva na prvu interdisciplinarnu letnju školu „Summer School in Archaeology and Social Sciences 2023“, u organizaciji Arheološkog instituta u Beogradu. Škola je namenjena svim studentima osnovnih, master i doktorskih studija čija naučna interesovanja obuhvataju oblasti arheologije, etnologije, antropologije, sociologije, istorije, istorije umetnosti, kao i studentima svih drugih društvenih nauka, vizuelnih umetnosti, menadžmenta u kulturi i slično.

Škola će trajati od 24. do 28. jula 2023. godine, a mesto održavanja biće Arheološki park Viminacijum.
Prijave su otvorene do 8. juna 2023.
Detalje o procesu prijave i više informacija o samoj školi možete pronaći na linku.