Позив за учешће у међународној летњој школи: „Summer School in Archaeology and Social Sciences 2023“

2 (1)

Археолошки институт вас са задовољством позива на прву интердисциплинарну летњу школу „Summer School in Archaeology and Social Sciences 2023“, у организацији Археолошког института у Београду. Школа је намењена свим студентима основних, мастер и докторских студија чија научна интересовања обухватају области археологије, етнологије, антропологије, социологије, историје, историје уметности, као и студентима свих других друштвених наука, визуелних уметности, менаџмента у култури и слично.

Школа ће трајати од 24. до 28. јула 2023. године, а место одржавања биће Археолошки парк Виминацијум.
Пријаве су отворене до 8. јуна 2023.
Детаље о процесу пријаве и више информација о самој школи можете пронаћи на линку.