01.06.2022_Architectural Identities_Japan_Banner

Arhitektonski identiteti : Japan

Zadovoljstvo nam je da najavimo da je tekst Poziva za dostavljanje radova za SAJ: Serbian Architectural Journal broj 15, sveska 1 (2022. godište) zvanično dostupan na na internet stranici časopisa. Inspirisan japanskim identitetom(-ima) i njegovim prostornim manifestacijama, gostujući urednik, asistent dr Ivan Filipović sa Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, poziva istraživače da daju svoj doprinos radovima koji istražuju odnos između arhitektonskog projektovanja i teorije (japanskog) identiteta. Molimo zainteresovane da radove podnesu, u skladu sa instrukcijama za autore, do 31. oktobra 2022. godine. Za sva pitanja, molimo vas ne oklevajte da kontaktirate Redakciju na saj@arh.bg.ac.rs.