Predavanje “Phantom Architect: “Yoko Ono’s Instruction, Instructure and Instructionalized An-Archē-Tecture” – Gabriela Daris (Gabriella Daris)

Daris Lecture Cover

Yoko Ono, IMAGINE PEACE, Times Square, New York, 2012.

Pozivamo vas da prisustvujete gostujućem predavanju “Phantom Architect: Yoko Ono’s Instruction, Instructure and Instructionalized An-Archē-Tecture”, Gabrijele Daris (Gabriella Daris), istoričarke umetnosti, gostujućeg istraživača na Univerzitetu Vaseda (Waseda) u Japanu koje će se održati u četvrtak, 05. maja 2022. godine u 18:00 časova u sali 200.

Predavanje je organizovano u okviru nastave na II godini programa MASA, predmet Master završni rad A09 Arhitektonski identiteti: Japanski paviljon – v. prof. dr Dragana Vasiljević Tomić i dr Ivan Filipović, asistent sa doktoratom. Ovo predavanje je povezano sa nizom aktivnosti kojim se obeležava 140 godina od uspostavljanja prijateljskih odnosa Srbije i Japana (1882-2022).

Dobrodošli!

Version 5