Студентски конкурс: Architecture Student Contest 2022 у организацији компаније Saint–Gobain

Web banner Facebook

Позивамо вас да се пријавите на национално такмичење Architecture Student Contest 2022 у организацији компаније Saint–Gobain које може да те одведе на међународно такмичење у Варшаву.

Наведено студентско такмичење биће организовано у сарадњи са Архитектонским факултетом Универзитета у Београду. Последњи дан за регистрацију је 31. март 2022. године, а победнички пројекат биће проглашен 26. априла ове године. Прва три тима или појединца очекују новчане награде:

· 500 евра за треће место,

· 1.000 евра за другопласираног и

· 1.500 евра за прво место и пут у Варшаву на Међународно такмичење.

У периоду од 8-10. јуна 2022. године такмичари из целог света показаће своје знање, а најбољи тим биће награђен са 5.000 евра, али је организатор припремио награде за друго и треће место и две специјалне награде.

Компанија  Saint–Gobain на овај начин стимулише талентоване студенте који су такмичарски настројени да покажу своје стечено знање кроз рад на реалном пројекту. Кључне критеријуме такмичења и детаље који се односе на пријаву можете погледати на Saint–Gobain страници.

Одважи се и пријави се на национално такмичење, а после пакуј кофере и путуј за Варшаву!

ASC poster-01