Stručno vođenje kroz izložbu “Stanja” autora Marka Kusmuka za studente Master studija Unutrašnja arhitektura

Marko Kusmuk_Stanja_vodjenje

Pozivamo studente Master studija Unutrašnja arhitektura na stručno vođenje kroz izložbu “Stanja” likovnog umetnika Marka Kusmuka, na temu “Uloga slike u prostoru”.
Prepoznajući umetničku sliku kao sastavni deo enterijera, savremeni trendovi sve češće uključuju likovnu umetnost, pa i samog umetnika u proces koncepcije prostora. S tim u vezi, ideja stručnog vođenja je otvaranje diskusije o smislu slike u koncepciji unutrašnjeg prostora, smislu likovnosti u procesu promišljanja i projektovanja prostora i relaciji ovih dveju disciplina u unutrašnjoj arhitekturi kao potencijalno značajnih tema za profesionalni razvoj.
Događaj će biti održan u subotu, 05. februara u galeriji “Sanjaj”, u 14 časova, u saradnji galerije sa Univerzitetom u Beogradu – Arhitektonskim fakultetom.