Стручно вођење кроз изложбу “Стања” аутора Марка Кусмука за студенте Мастер студија Унутрашња архитектура

Marko Kusmuk_Stanja_vodjenje

Позивамо студенте Мастер студија Унутрашња архитектура на стручно вођење кроз изложбу “Стања” ликовног уметника Марка Кусмука, на тему “Улога слике у простору”.
Препознајући уметничку слику као саставни део ентеријера, савремени трендови све чешће укључују ликовну уметност, па и самог уметника у процес концепције простора. С тим у вези, идеја стручног вођења је отварање дискусије о смислу слике у концепцији унутрашњег простора, смислу ликовности у процесу промишљања и пројектовања простора и релацији ових двеју дисциплина у унутрашњој архитектури као потенцијално значајних тема за професионални развој.
Догађај ће бити одржан у суботу, 05. фебруара у галерији “Сањај”, у 14 часова, у сарадњи галерије са Универзитетом у Београду – Архитектонским факултетом.