Студенти и наставно особље на Еразмус+ радионици пројекта CREATIVE DANUBE у Новом Саду

Студенти и наставно особље Архитектонског факултета у Београду су учестовали од 8 до 12. новембра 2021. на Еразмус+ радионици пројекта CREATIVE DANUBE у Новом Саду. Петоро студената (Анђела Мађарац, Ђорђе Митровић, Александар Гаврић, Јована Стефановић, Никола Митровић) су током пет дана са колегама са архитектонских факултета из Беча, Братиславе, Будимпеште, Новог Сада и Букурешта радили на пројектима урбане акупунктуре на предметном подручју Сремских Карловаца као малог подунавског града богатог културном баштином. Пројекти свих седам студентских група су приказани последњег дана радионице. Испред факултета су била три ментора: в.проф. Александра Ђукић и ас. Бранислав Антонић.

Тим Архитектонског факултета на Еразмус+ радионици

Презентација пројекта – излагање Јоване Стефановић