Otvoren je poziv studentima osnovnih, specijalističkih, master i doktorskih studija da uzmu učešće u četvrtom nagradnom konkursu fonda „Svetlane Đurđević Lukić“ iz oblasti ljudske bezbednosti i dostave svoje radove do 30. septembra 2020. godine.

S obzirom da je pandemija korona virusa COVID-19 obeležila 2020. godinu, ovogodišnji nagradni konkurs je tematski posvećen uticaju pandemije novog virusa korona na različite dimenzije ljudske bezbednosti i pretnjama koje virus predstavlja za pojedinca u različitim domenima. Više informacija o temama dostupno je u tekstu konkursa u prilogu i na našem sajtu.

U priloženom dokumentu nalaze se svi detalji i potrebne informacije o načinu konkurisanja, uslovima i kriterijumima na osnovu kojih će biti sproveden celokupan konkursni proces. Za sve dodatne informacije možete da nas kontaktirate na konkurs@publicpolicy.rs ili potražite informacije na sajtu www.publicpolicy.rs i Facebook stranici @PublicPolicyRS.