RIBA međunarodni konkurs za najbolju fotografiju na temu održivosti i arhitekture / RIBA Global Architecture photography competition on sustainability and architecture

RIBA competition

Konkurs je otvoren za arhitekte, dizajnere, ostale profesije u oblasti izgrađenog okruženja i studente iz celog sveta  sa ciljem kreiranja globalnog portreta izgrađenog okruženja u kontekstu održivosti.

Najbolje tri fotografije iz svakog regiona (12 fotogradija) biće predstavljene u RIBA kalendaru za 2022. godinu i postaće deo RIBA kolekcije fotografija – jednog od najvećih repozitorijuma arhitektonskih fotografija na svetu.

Tema konkursa je održivost i arhitektura, sa fokusom na vezu između prirodnog i izgrađenog konteksta kroz prizmu održivosti. Tema je otvorena za interpretaciju sa ciljem podsticanja kreativnosti i mogućnosti različitih opservacija ove važne teme.

Rok:  20. avgust 2021. godine (10 pm BST)

Više informacija na sledećem linku:

RIBA Global Architecture photography competition 2021