Вакцинацијом против COVID-19 – Webinar за студенте техничких факултета

prvi slajd

Предавач: Доц. др Ана Банко, вирусолошкиња, Институт за микробиологију и имунологију, Медицински факултет Универзитета у Београду

Датум и време: уторак, 27.4.2021. године у 17:00

Место: Zoom

Линк за wебинар: https://zoom.us/j/93346238372?pwd=dVhMdmRodFBsQUlqbUdvNjh3RnJZdz09

Passcode: 633050

Вирусолошкиња др Ана Банко, доценткиња Медицинског факултета у Београду ће говорити о значају вакцинације међу студентском популацијом. Ово ће бити јединствена прилика да чујете одговоре на питања која су припремили студенти Електротехничког, Грађевинског и Архитектонског факултета. Попут препорука за избор вакцине, препорука о вакцинацији након прележане болести, значају вакцинације млађе популације са хроничним обољењима, утицају вакцинације на репродуктивне функције и многим другим питањима специфичним за студенте.