Позив за достављање предлога за Светосавску награду за 2020. годину

Image (6)

Министарство просвете, науке и технолошког развоја је расписало јавни позив за доделу Светосавске награде за 2020. годину. Награда се додељује за изузетне резултате у области образовања и васпитања, унапређење образовно-васпитне праксе и развој научних и уметничких достигнућа у области образовања и васпитања у Републици Србији, а позив је отворен до 24. децембра.

Право да буду предложени имају ученици, студенти, запослени у образовним и научно-истраживачким установама, представници стручних друштава, аутори стручних и научних дела из области обрсзовања и васпитања, као и појединци и институције које учествују у формалном и неформалном образовању и својим ангажовањем доприносе развоју ове области.

Светосавска награда се додељује традиционално 27. јануара.

Овде можете да преузмете позив и критеријуме, како бисте могли да видите да ли кандидат/и кога/је предлаже одговарају условима:

Светосавска награда

Услови