• Eksterna komisija izabrala najuspešnije završne radove 2019/20 za nominacije na važnim konkursima

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 03/12/2020
    Arhitektonski fakultet, Univerziteta u Beogradu duži niz godina realizuje aktivnost nominacija najuspešnijih završnih radova za priznate nacionalne i međunarodne studentske nagrade i konkurse u cilju promocije Fakulteta i prezentacije studentskih rezultata na nacionalnoj i međunarodnoj akademskoj sceni. Ove godine, sastav Eksterne komisije za selekciju najuspešnijih završnih radova su činili: arhitekta Krešimir Rogina, arhitekta Zoran Dmitrović i v.prof.dr Luka Skansi (Politecnico di Milano). U skladu sa epidemiološkim uslovima COVID-19, proces evaluacije je ove godine bio sproveden online u nekoliko iteracija, nakon čega je Eksterna komisija donela odluku o nominovanim radovima, čiji je pregled priređen u nastavku.