• Екстерна комисија изабрала најуспешније завршне радове 2019/20 за номинације на важним конкурсима

By Архитектонски факултет_Уредник on 03/12/2020
    Архитектонски факултет, Универзитета у Београду дужи низ година реализује активност номинација најуспешнијих завршних радова за признате националне и међународне студентске награде и конкурсе у циљу промоције Факултета и презентације студентских резултата на националној и међународној академској сцени. Ове године, састав Екстерне комисије за селекцију најуспешнијих завршних радова су чинили: архитекта Крешимир Рогина, архитекта Зоран Дмитровић и в.проф.др Лука Сканси (Politecnico di Milano). У складу са епидемиолошким условима COVID-19, процес евалуације је ове године био спроведен онлине у неколико итерација, након чега је Екстерна комисија донела одлуку о номинованим радовима, чији је преглед приређен у наставку.