Одлука о лицу за праћење оболевања запослених од заразне болести COVID-19

Одређује се Александра Јовић, запослена на Универзитету у Београду – Архитектонском факултету, за лице које, у ситуацији појаве сумње на оболевање од заразне болести COVID-19 код запослених на Универзитету у Београду – Архитектонском факултету, обавештава епидемиолога надлежног института/завода за јавно здравље, ради даљег поступка.

Обавештење из претходног става врши се на обрасцу прописаном од стране надлежног института/завода за јавно здравље.

Ова Одлука се односи на све запослене на Универзитету у Београду – Архитектонском факултету.

Сви запослени на Универзитету у Београду – Архитектонском факултету, у обавези су да запосленом из става 1. ове Одлуке пријаве појаву сумње или потврђрно од стране лекара, оболевање од заразне болести COVID-19.

Пријаве вршити на маил aleksandra.jovic@arh.bg.ac.rs или телефон +381 11 3370095.