Slika za sajt

Сајам послова и пракси за студенте и дипломце техничко-технолошких и природно-математичких факултета „JobFair ─ Креирај своју будућност!” одржаће се ове године шеснаести пут, 2. и 3. новембра. Сајам ће се ове године одржати онлине.

Студенти ће имати прилику да се на једном месту урознају са водећим компанијама у нашој земљи, сазнају више о актуелним пословима и праксама, као и која су знања и вештине потребни за лакше запослење.

Поред каријерног напретка студентима нудимо јединствену прилику за лични и професионални развој кроз учествовање у бројним пропратним садржајима, као што су:

• „LevelUp — Подигни ниво својих вештина”, семинар професионалних вештина, одрежан 24. и 25. октобра
  • TechTalk, предавања о актуелним стручним темама, 2. новембра
  • Симулација разговора за посао, 3. новембра
  • Панел дискусија — Пођи правим путем”, одржана октобра; снимак Панела можете прнаћи на YouTube каналу @jobfairrs

Све активности су бесплатне и одржаће се онлине на www.jobfair.rs.

На нашем сајту можеш оставити свој CV и ми ћемо га проследити свим компанијама учесницама, које га могу узети у разматрање за све отворене позиције наредних годину дана.

За више иноформација можете посетити сајт www.jobfair.rs и друштвене мреже Instagram (@jobfairrs), Facebook (@jobfairrs) i LinkedIn (JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!).

Креирај своју будућност са нама

JobFair20