Baner - pocetak skolske

аутор фотографије Маја Булатовић

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА БРУЦОШЕ

НАСТАВА ПОЧИЊЕ 28.09.2020. У 9 САТИ У ЗГРАДИ АРХИТЕКТОНСКОГ ФАКУЛТЕТА УВОДНИМ ПРЕДАВАЊЕМ КОЈЕ ЋЕ ОДРЖАТИ проф. др Владан Ђокић, декан Факултета.

Распоред наставе и активности биће објављен на сајту Архитектонског факултета у току следеће недеље.

Студенти треба са собом да понесу Таблет или Лаптоп (у колико га поседују), свеску или блок и прибор за писање и цртање.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОСТАЛЕ СТУДЕНТЕ

НАСТАВА ПОЧИЊЕ 5.10.2020. ГОДИНЕ.

Распоред наставе и динамика активности биће објављен на сајту факултета и на АРХ порталу у току следеће недеље.

НАПОМЕНА

Студенти су дужни да у сваком тренутку поштују мере спречавања ширења заразе Covid-19 и да обавезно користе заштитне маске у затвореном простору, као и да одржавају дистанцу од минимум 1,5 метар од других особа.

Студенти по уласку у зграду факултета треба да се упуте ка предвиђеним салама, без груписања и уз минимално задржавање у ходницима.

Продекан за наставу и науку

др Ана Никезић, ванредни професор