AAEVWT Arhitektonski fakultet SRB-page-001

ATIproject организује први Virtual Working Team у Београду! Због тренутне ситуације присуством вируса Covid 19, ATIproject формира тим архитеката који су спремни за онлине сарадњу и њихово укључење на актуелне пројекте и тендере у фирми. Циљ наше фирме је да студентима који су на мастер студијама или који су већ завршили факултет пружимо шансу да буду укључени у рад на великим пројектима на којима ради тим архитеката у Србији, Италији, Данској, Швајцарској и Француској где су отворене канцеларије наше фирме.

Уколико сте заинтересовани да се прикључите ATIproject Virtual Working Team-у пошаљите ваш ЦВ и Портфолио до 9.августа 2020.године на hrbelgrade@atiproject.com са назнаком у наслову маил-а AAEVWT2020_I Edition. Селекцију вршимо до 14.августа и најбоље кандидате ћемо контактирати и детаљније објаснити на који начин би се одвијала онлине сарадња са нама.

Посетите наш сајт www.atiproject.com и информишите се више о пројектима на којима радимо.

За додатне информације такође можете да нас контактирате путем маил-а hrbelgrade@atiproject.com