Izlozba_STARA KAO NOVA

Аутор: Тијана Радовановић, иницијатива Стара као нова

Позивамо вас да посетите изложбу ОБНОВА ШКОЛЕ У СЕЛУ ПАКЛЕШТИЦА на којој ће бити представљени радови студената II године мастер студија насталих у оквиру изборног предмета Архитекте и грађанске иницијативе за одрживи развој.

Изложба ће бити отворена 24. фебруара 2020. године у 18.00 часова у свечаној сали Архитектонског факултета и трајаће до 1. марта 2020. године.

Циљ изложбе је презентација резултата наставног процеса широј јавности ради провере њиховог квалитета, али и ради прикупљања подршке њиховој реализацији у сарадњи са локалним институцијама и иницијативама.

Изложба је конципирана тако да њени елементи могу бити експонати будуће поставке у школи у Паклештици.

Пројекат су подржали Траг фондација, Институт за урбане политике, Национална коалиција за децентрализацију и Центар за промоцију науке.

Повезани текстови:
Тродневни студијски боравак студената И наставника Архитектонског факултета у заштићеном природном добру Парку природе Стара планина и селу Паклештица