plakat za konkurs KPP 2019 (1)-page-001

У оквиру спровођења активности усмерених на подстицање младих на учешће у превенцији пушења организовањем конкурса за уметничке радове на тему штетности пушења Канцеларија  за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему „ ЖИВОТ БЕЗ ДУВАНА“.

Конкурс је намењен студентима уметничких факултета, а учествовање је бесплатно. Рок за пријем радова је 16. децембар 2019. год. Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за изложбе, израду промотивних и здравствено васпитних материјала.

Пријава за конкурс