Procedura upisa u prvu godinu studija 2019/20 Arhitektonskog fakulteta za: TREĆI DAN UPISA

Prijemni_AF_2019_00_thumb

Procedura upisa na Arhitektonski fakultet, na prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija Arhitektura za školsku 2019/2020 godinu.

Nakon drugog dana upisa (09.07.2019), na Arhitektonski fakultet se upisalo:
– 161 studenata na OAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije (160 kandidata i jedan kandidat sa afirmativne liste),
– 42 kandidata na IAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije (40 kandidata, jedan dodatni kandidat zbog duplog 212. ranga i jedan kandidat sa afirmativne liste),
– 4 kandidata na OAS, status samofinansirajući studenti,
– 1 kandidat strani državljanin na OAS u okviru kvote za samofinansirajuće studente i .
– 21 kandidat na IAS, status samofinansirajući studenti.

Preostalo je da se upiše:
– 74 kandidata na OAS, status samofinansirajući studenti i
– 1 kandidat na IAS, status samofinansirajući studenti

Upis se nastavlja u SREDU, 10. JULA 2019. GODINE u 10.00 časova.

Dinamika upisa na Arhitektonski fakultet